PowerPedal (SprintBooster)

Pro všechny vozidla s moderními benzínovými a dieselovými motory nabízíme přídavné jednotky PowerPedal, měnící charakteristiku plynového pedálu. Pouhé vřazení jednotky mezi pedál a řídící jednotku, v místě jeho konektoru, výrazně zlepší dynamiku vašeho vozu.

PowerPedal zlepšuje akceleraci v celém spektru otáček, zlepšuje náběh výkonu z nízkých otáček, zlepšuje odezvu při podřazování, zvyšuje bezpečnost při předjíždění a vyjíždění z křižovatek.

Na vzrůstající trend optimalizace a zvyšování výkonu vozů zareagovaly automobilové značky VW, AUDI, SEAT a ŠKODA v Rakousku a zařadily tuto jednotku do své nabídky doplňků.

VW ŠKODA AUDI SEAT ...odkazy na stránky jednotlivých koncernových dealerů (nabídku PowerPedalu naleznete v kategorii Zubehőr - příslušenství, v podkategorii Sport&Design)

Toto příslušenství je budoucnost a dobrá alternativa k již existujícím doplňkům. Přitom nejde o žádný zásah do motoru, není zvyšována dávka a prodlužována doba vstřiku ani neroste plnící tlak. PowerPedal velmi výrazně funguje jak u těžkých vozů SUV s automatickými převodovkami, tak u malých nepřeplňovaných atmosférických motorů jako jsou japonské či korejské motory nebo velké americké V8. Pro prodejce vozů i servisy je to atraktivní nabídka, jak zlepšit pociťovanou odezvu vozidla bez rizika zvýšeného opotřebení motoru či vstřikování.

SprintBooster na Youtube

PowerPedaly nabízíme téměr pro všechny vozy od roku výroby 2000 (benzín/diesel).

Zdarma možnost přepínání jízdných režimů (dynamic/sport/race/off).

Jednoduchá montáž/demontáž v řádech několika minut.

Evropská homologace TÜV, cena SEMA AWARDS.

Nabízíme možnost vyzkoušení PowerPedalu ve Vašem voze ZDARMA!

Nabízíme zajímavé dealerské podmínky!