PowerBox

Nabízíme zvýšení výkonu a pružnosti motoru Vašeho vozu bez zásahu do jeho mechanických částí, díky instalaci přídavné řídící jednotky PowerBox. Cílem není zvýšení výkonu motoru na úkor životnosti, nýbrž optimalizovat průběh výkonu a točivého momentu v celém rozsahu používaných otáček, zlepšit pružnost a celkové užitné vlastnosti motoru v rámci daných možností. Zachována zůstává i možnost kdykoliv přejít na původní režim jednoduchým vyjmutím přídavné řídící jednotky bez jakýchkoliv stop či následků.

Digitální přídavné jednotky dnes používají světový úpravci jako např. AC Schnitzer BMW, Lorinser Mercedes Benz, Steinmetz Opel, Elia Renault atd.

PowerBox můžete kombinovat s PowerPedalem, v takovém případě je přírůstek výkonu velice dobře znát. Pocitově se vůz podobá větší motorizaci, má nejen daleko lepší pružné zrychlení, navíc jde velmi dobře za plynem už z nízkých otáček a bez prodlevy, což je důležité především jako dobrá rezerva pro bezpečné předjíždění a řešení krizových situací. Úpravy jsou koncipovány pro dlouhou životnost, pouze z části využívají rezervy dané výrobcem. Navíc je možné podle stylu jízdy i snížení spotřeby.

Programovatelné přídavné řídící jednotky s homologací TÜV a ISO9000 nabízíme téměř pro všechny typy vozidel včetně nejnovějších modelů.

Výhodou je velice jednoduchá montáž/demontáž během několika minut s okamžitým a velmi příjemných efektem bez zásahu do elektronické části vozidla a řídících jednotek.

Naše úpravy jsou koncipovány tak, aby nebyly zjistitelné a daly se během několika minut vrátit zpět do původního stavu.

Nabízíme zajímavé dealerské podmínky!