PowerPedal (SprintBooster)

Pro všechny vozidla s moderními benzínovými a dieselovými motory nabízíme přídavné jednotky PowerPedal, měnící charakteristiku plynového pedálu. Pouhé vřazení jednotky mezi pedál a řídící jednotku, v místě jeho konektoru, výrazně zlepší dynamiku vašeho vozu.

PowerPedal zlepšuje akceleraci v celém spektru otáček, zlepšuje náběh výkonu z nízkých otáček, zlepšuje odezvu při podřazování, zvyšuje bezpečnost při předjíždění a vyjíždění z křižovatek.

Na vzrůstající trend optimalizace a zvyšování výkonu vozů zareagovaly automobilové značky VW, AUDI, SEAT a ŠKODA v Rakousku a zařadily tuto jednotku do své nabídky doplňků.

VW ŠKODA AUDI SEAT ...odkazy na stránky jednotlivých koncernových dealerů (nabídku PowerPedalu naleznete v kategorii Zubehőr - příslušenství, v podkategorii Sport&Design)

Toto příslušenství je budoucnost a dobrá alternativa k již existujícím doplňkům. Přitom nejde o žádný zásah do motoru, není zvyšována dávka a prodlužována doba vstřiku ani neroste plnící tlak. PowerPedal velmi výrazně funguje jak u těžkých vozů SUV s automatickými převodovkami, tak u malých nepřeplňovaných atmosférických motorů jako jsou japonské či korejské motory nebo velké americké V8. Pro prodejce vozů i servisy je to atraktivní nabídka, jak zlepšit pociťovanou odezvu vozidla bez rizika zvýšeného opotřebení motoru či vstřikování.

Napsali na iDnes.cz o PowerPedalech

SprintBooster na Youtube

PowerPedaly nabízíme téměr pro všechny vozy od roku výroby 2000 (benzín/diesel).

Zdarma možnost přepínání jízdných režimů (dynamic/sport/race/off).

Jednoduchá montáž/demontáž v řádech několika minut.

Evropská homologace TÜV, cena SEMA AWARDS.

Nabízíme možnost vyzkoušení PowerPedalu ve Vašem voze ZDARMA!

Nabízíme zajímavé dealerské podmínky!